כניסה לקוח קיים

נא למלא את כל שדות החובה

מילוי בקשה לויזה אונליין

להתחלת התהליך אנא הזינו את הפרטים הבאים

נא למלא את כל שדות החובה

מילוי בקשה לויזה באמצעות נציג ויזה טיים

הזינו את הפרטים הבאים ונציגנו יצור איתכם קשר בהקדם

נא למלא את כל שדות החובה
תודה על פנייתכם. נציגנו יצור איתכם קשר בהקדם

טלפון ישיר לנציג שירות 09-9740140

סוגי ויזות לארה"ב

מעוניינים להוציא ויזה לארצות הברית ולא יודעים איזו ויזה מתאימה לכם? כל התשובות בכתבה הבאה:

ויזת תיירות (
B1/B2)- זאת הויזה הנפוצה ביותר המונפקת לאזרחי ישראל, והיא מיועדת לנסיעות קצרות לצורך טיול, חופשה, טיפול רפואי וביקור קרובי משפחה. הקונסוליה האמריקאית דורשת ממבקשי הויזה הזאת לספק מסמכים המוכיחים כי אינם מתכוונים להגר לארצות הברית וכי יש להם בסיס בישראל, כמו תלוש שכר או אישור למשכנתא. במידה ומדובר בביקור משפחה בארצות הברית יש להעביר את כתובת המגורים של המשפחה בארצות הברית, ובמידה ומדובר בטיסה לצורך טיפול רפואי יש להגיש אישורים רפואיים מתאימים. מבקשי ויזה מסוג B1/B2 אינם יכולים לעבוד בארצות הברית (גם אם הם לא מקבלים שכר), אסור להם ללמוד בבית ספר או באוניברסיטה, לקחת קורס מלא באנגלית או לשמש כאו-פר לילדים.

ויזת עסקים B1/B2 - ויזת עסקים מאפשרת לכם לטוס לארצות הברית לצורך פעילות עסקית כמו השתתפות בוועידה מקצועית, בכנס, בהרצאה או בתערוכה, ניהול פגישות עסקים ומשא ומתן, ביקור לקוחות, הכשרה עסקית קצרה, ניהול מחקרים קצרים תמורתם המועמד לא יקבל שכר, טיפול בנכס, תיקון ציוד, שירות והתקנה עבור לקוחות. בעלי רקע טכני או מדעי, מועמדים העובדים במקצועות הייטק או העוסקים במחקר, נדרשים להגיש מסמכים נוספים. כך או כך יש לוודא עם המוסד או החברה המזמינה או שולחת אתכם לארצות הברית, שמטרת הנסיעה שלכם עומדת בקריטריונים של ויזת  B1/B2.

ויזת סטודנט (F/M)- ויזה המיועדת לצורכי לימודים בארצות הברית. ויזתF  מיועדת ללימודים אקדמיים בקולג'ים או באוניברסיטאות המוכרות בארצות הברית, וכן לעריכת מחקרים במוסדות אקדמיים. ויזת M מיועדת ללימודים שאינם אקדמיים, במוסד לימודים מקצועי או במוסד לא אקדמי בארצות הברית. עליכם לספק הוכחה לרמה מספקת באנגלית על מנת ללמוד בארצות הברית, או להציג הוכחה על כך שבית הספר בו תלמדו יספק לכם שיעורי אנגלית. בנוסף, יש לספק מסמכים המעידים על כך שיש לכם מספיק ממון כדי לממן את הוצאת הלימודים, שאין בכוונתכם להגר לארצות הברית ולשלם אגרת SEVIS . ילדים או בני זוג של בעלי ויזת סטודנט F/M המעוניינים להצטרף לנסיעה, יכולים להגיש בקשה לוויזות נלוות מסוג F2 או M2.

ויזת חילופי מבקרים (J-1)- ויזה המיועדת לאנשים המעוניינים להתחיל מחקר, הכשרה או עבודה במסגרת תכנית רשמית ומאושרת מטעם מוסד לימודים או כל מוסד אחר ללא מטרות רווח. מועמדים לויזה זו כוללים בין השאר סטודנטים לרפואה, סטודנטים שסיימו תואר ראשון, מתמחים עסקיים, אנשי אקדמיה שזכו למימון על ידי אוניברסיטאות כחברי פקולטה זמניים וכן כל מי שחבר בתכניות כמו מדריכים במחנות קיץ, תכניות או-פר ותכניות מתמחים עבור סטודנטים. על מועמדים לויזה זו לספק מסמכים המוכיחים כי אין בכוונתם להגר לארצות הברית, יש להגיש טופס 2019-DS מקורי מטעם מוסד הלימודים שלכם וכן לשלם אגרת SEVIS. ילדים או בני זוג של בעלי ויזת חילופי מבקרים (J-1)- המעוניינים להצטרף לנסיעה, יכולים להגיש בקשה לוויזות נלוות מסוג J-2.

ויזה לתלמידים צעירים- F1- זו ויזה המיועדת לתלמידים המעוניינים ללמוד בבתי ספר יסודיים (גן ילדים עד כיתה ח') או בתיכון (כיתות ט'-יב') ברחבי ארצות הברית. הויזה מיועדת למוסדות לימוד פרטיים, במידה וברצונכם לרשום את ילדיכם לבית ספר ציבורי, ישנן מגבלות שונות כמו שנת לימודים אחת, ותשלום שכר הלימוד המלא מראש. גם כאן יש לספק מסמכים המעידים כי אין בכוונת המועמד לויזה להגר לארצות הברית ויש לשלם אגרת SEVIS.

ויזת דיפלומטים/נציגים רשמיים (A/3C/G)- ויזה המיועדת לנציגים דיפלומטיים או נציגים רשמיים של משרדים ממשלתיים ישראלים המבקשים לטוס לארצות הברית. על מנת לקבל את הויזה יש לספק מכתב דיפלומטי ממשרד החוץ או ממשרד מבקש הויזה המכיל את פרטי המועמד לויזה ופרטי הנסיעה כמו מטרתה, משך השהייה, וכן את שמות ותאריכי הלידה של קרובי המשפחה המצטרפים לנסיעה. אם ברשותכם דרכון דיפלומטי אתם פטורים מתשלום האגרה לויזה (MVR). השאר נדרשים לשלם אגרת ויזה על סך 160 דולר. דיפלומטים ונציגים רשמיים אינם צריכים להגיע לריאיון אישי בשגרירות.

ויזה על בסיס אישור עבודהכל מי שמעוניין לטוס לארצות הברית לצורך עבודה זמנית, עליו להגיש בקשה לויזת עבודה. ישנם כמה סוגים של ויזות על בסיס אישור עבודה: ויזת עובד מיומן (H) , ויזה לעובד המשנה מיקום עבודה במסגרת החברה (L) , ויזה לאדם בעל כישורים מיוחדים (O) – המאפשרת כניסה לאדם בעל יכולות יוצאות דופן בתחום הטלוויזיה, הקולנוע, הספורט, החינוך, העסקים, האמנות והמדעים, וכן ויזת ספורטאים, אמנים, או בדרנים מקצועיים (P). לשם קבלת הויזה יש לספק אישורים מתאימים.

 ויזת אנשי דת (R)ויזה המיועדת לאנשי דת (כמו מדריכי דת, רבנים, חזנים וכמרים) שבמהלך השנתיים שקדמו להגשת הבקשה היו חברים בארגון דתי בארצות הברית ללא מטרות רווח. על המועמדים לעבוד בארצות הברית בתחום הדתי בלבד, והמעסיק של המועמד נדרש להגיש למחלקה לביטחון פנים של שרותי האזרוח וההגירה האמריקאים טופס 129-I.  ילדים או בני זוג של בעלי ויזת אנשי דת (R) המעוניינים להתגורר בארצות הברית עם המועמד לויזה, יכולים להגיש בקשה לוויזות נלוות R1. אם הם מעוניינים להגיע לביקור בלבד עליהם להגיש בקשה לויזה מסוג B1/B2.

ויזת אמנת מסחר (1-E)- אם ברצונכם להגיע לארצות הברית על מנת לעסוק במסחר בעל משמעות כמו טכנולוגיה או שירותים, ניתן להגיש בקשה לויזת אמנת מסחר (1-E), זאת בהתאם לאמנת מסחר שנחתמה בין ארצות הברית לישראל בשנת 1954. המועמדים לויזה זאת נדרשים לעמוד במספר קריטריונים כמו: זרימת הסחורה משמעותית ורציפה, לפחות 50% מהעסק הינו בבעלות ישראלית, על המועמד להיות בעל אזרחות ישראלית ולהיות מועסק במשרה ניהולית או בכירה וכן שלפחות מחצית מהמסחר הבינלאומי של החברה הוא בין ארצות הברית לישראל.

ויזת משקיע (E-2)- ויזה המיועדת למי שמעוניין לנהל ולפתח את פעילותיה של חברה בה האזרח השקיע או נמצא בתהליך השקעה של הון רב. כדי לקבל את הויזה יש לעמוד בכמה תנאים כמו למשל: החברה היא אמיתית, מסחרית ופועלת, ההשקעה אינה למטרת פרנסה והשתכרות בלבד, המועמד לויזה השקיע או פעיל בתהליך ההשקעה, ההשקעה של המועמד לויזה היא משמעותית והמשקיע חייב להגיע לארצות הברית על מנת לפתח ולנהל את החברה.

 ויזת אנשי צוות (D /1-C)ויזות המיועדות לאנשי צוות של חברות תעופה בינלאומיות, לעובדי חברות ספנות או לעובדים שאחראים על תפעול או תיקון של כלי הטיס או השייט. יש להגיש מכתב מהמעסיקים המציין את תפקידכם בצוות ואת משך עבודתכם בחברה וכן להוכיח את הכוונה לחזור לישראל. אם ברצונכם לבקר בארצות הברית באופן עצמאי או להישאר במדינה לאחר ההגעה עם כלי הטיס או השיט, עליכם להגיש במקביל בקשה לויזת תייר מסוג B1/B2.

ויזות עבור משרות בעלות ייחודיות מקצועית (3-E)- ויזה המיועדת לאזרחי אוסטרליה המעוניינים לעבוד באופן זמני במשרה בעלת ייחודיות מקצועית בארצות הברית. על מנת לקבל את הויזה יש לעמוד בכמה דרישות: דרכון אוסטרלי בתוקף, רישיון מתאים או אישור רשמי לעסוק במקצוע במידה ויש בכך צורך, הוכחה כי השהות בארצות הברית זמנית, הצעת עבודה חוקית בארצות הברית והוכחות להכשרה אקדמית או ליכולות אחרות הנדרשות לצורך מילוי המשרה.

 

מילוי בקשה לויזה באמצעות נציג ויזה טיים

מילוי בקשה לויזה אונליין

רוצים לקבל ויזה לארה"ב

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

נא למלא את כל שדות החובה

בקשתך נתקבלה

רציתי להגיד תודה רבה לכם על העזרה שלכם והדרך שלכם להוצאת Visa, מתחילת התהליך ועד לסיום התהליך עזרתם לי נתתם הצעות וכל כדי שהצליח לקבל את הVisa מי שקיבל אותי כל הזמן בשיחות היה איש שיח טוב עוזר ומרגיע באמת תודה רבה מציע לכולם להיעזר בחברה ושוב תודה.

דניאל וינשטיין ,

קיבוץ גבים

יש קבלנו ויזה לעשר שנים !!! כל הכבוד לכם . הגענו ממש מסודרים . יישר כח . נמליץ לכולם

דויד אלהרר,

ירושלים

תודה רבה לך על שנתת מעצמך הכל, על מנת שאקבל את הויזה .
הקדשת המון זמן לשינויים, היית נורא סבלנית מקצועית וקשובה, את אלופה ואני ממליץ בחום לכל מי שפונה אליי בנושא רק ויזה אונליין אצל אריאל ,עשית עבודה נהדרת ואת זה רואים במבחן התוצאה!!ויזה ל 10 שנים! תודה ענקית והמון הערכה.
 

 

דן שם טוב,

מעלות תרשיחא

הגיע הדרכון עם הויזה ל10 שנים.

שוב תודה רבה!! הרבה בזכות החריצות שלך שמצאת לי ראיון מוקדם.

יוסי והבה,

נתניה

רציתי להגיד לך שהיום קיבלתי בדואר ויזה ל10 שנים ושממש תודה על הכל 

מתן שני,

כפר סבא

הגיע הדרכון עם הויזה ל10 שנים ! תודה רבה 

מיסא קרא,

דלית אל כרמל

הויזה אושרה לכולנו , תודה רבה לך עזרת לנו מאוד ! 

משפחת בנג'ו,

חיפה

תודה על השירות,

יש ויזה !!

יואב צברי,

ראש העין

היי, אופק קיבל ויזה לעשר שנים , תודה רבה על הכל.

אורית עדיקה,

יוקנעם עלית

ב"ה עברתי בשלום את הראיון ,אושרה לי הויזה . תודה רבה!! 

עליזה דנינו ,

ירושלים

הי , הראיון היה קצר וקליל ואושרה לי ויזה !! 
מקווה שהיא תגיע מהר
בכל מקרה היית נהדרת אני ממש מודה לך !! 

עדינה שחר,

ירושלים,