כניסה לקוח קיים

נא למלא את כל שדות החובה

מילוי בקשה לויזה אונליין

להתחלת התהליך אנא הזינו את הפרטים הבאים

נא למלא את כל שדות החובה

מילוי בקשה לויזה באמצעות נציג ויזה טיים

הזינו את הפרטים הבאים ונציגנו יצור איתכם קשר בהקדם

נא למלא את כל שדות החובה
תודה על פנייתכם. נציגנו יצור איתכם קשר בהקדם

טלפון ישיר לנציג שירות 09-9740140

מתכננים ללמוד בארצות הברית?

ויזת סטודנט לארה"ב

מתכננים ללמוד בארצות הברית? כך תוציאו ויזת סטודנט למטרת לימודים אקדמיים או למטרת לימודים שאינם אקדמיים:

ברחבי ארה"ב קיימים מוסדות לימוד מהיוקרתיים בעולם, כמו האוורד, ייל ובראון, וכן מוסדות לימוד שאינם אקדמיים אך שיבטיחו לכם הכשרה במקצוע בו אתם חולמים לעסוק.
אם אתם מתכננים ללמוד בארצו של הדוד סאם, עליכם להוציא ויזת סטודנט.
תהליך הוצאת ויזת סטודנט כולל מילוי טופס בקשת קבלה ויזה באתר השגרירות, רישום ותשלום אגרה וראיון בשגרירות ארצות הברית (אביב (תושבי ירושלים והתושבים הגרים מחוץ לקו הירוק נדרשים להגיע לשגרירות בירושלים והשאר לשגרירות בתל אביב).


סוגי ויזת סטודנט
קיימים שני סוגי ויזת סטודנט: ויזת סטודנט F- ויזה לצרכי לימודים אקדמיים או עריכת מחקר באוניברסיטאות או קולג'ים המוכרים בארצות הברית, וויזת סטודנט M המיועדת ללימודים שאינם אקדמיים, במוסד לימודים מקצועי או במוסד לימודים שאינו מוכר בארה"ב. במקרה של הוצאת ויזת סטודנט F, עליכם להביא עמכם לריאיון בשגרירות טופס A-B I-20 מטעם בית הספר שלכם החתום על ידכם ועל ידי נציג בית הספר. במקרה של הוצאת ויזת סטודנט M עליכם להגיש טופס M-N I-20  מטעם בית הספר שלכם החתום על ידכם ועל ידי נציג בית הספר. שאר המסמכים שעליכם להגיש לשגירות זהים בין שני סוגי הויזה.

מסמכים שיש להגיש לצורך קבלת ויזת סטודנט
שימו לב: כדי לקבל ויזת סטודנט, בין אם ללימודים אקדמיים ובין אם ללימודים שאינם אקדמיים, עליכם להוכיח שיש לכם רמת אנגלית הדרושה ללימודים בארה"ב או שבית הספר בו אתם מתכנים ללמוד יספק לכם שיעורי אנגלית. בנוסף, יש להגיש טפסים המוכיחים שיש לכם כסף כדי לממן את שכר הלימוד (כמו תדפיסי חשבון בנק, קבלת מלגה, הצהרות למס הכנסה) וכן טפסים המוכחים כי אין בכוונתכם להגר לארצות הברית, כמו שלושה תלושי משכרות אחרונים או רישיון עסק במידה ואתם עצמאיים, קבלה עבור תשלום שכר לימוד, גיליון ציונים אקדמי ומכתב קבלה או הרשמה ללימודים.

בנוסף, עליכם להצטייד באישור טופס הבקשה לויזה, אישור תשלום אגרת  SEVIS, תמונה צבעונית ומעודכנת שלכם בגודל 5X5 ס"מ כשהפנים שלכם גלויות, דרכון התקף לפחות לחצי שנה לאחר כניסתכם לארצות הברית, ההזמנה לריאיון וכן דרכון קודם עם ויזה אמריקאית במידה וישנו.

אגרת SEVIS
אגרת ויזה חד פעמית עבור ויזת סטודנט, בסך 200 דולר. ניתן לשלם את האגרה באמצעות כרטיס אשראי במערכת קביעת תורים באתר השגרירות, או לחלופין לשלם המזומן באחד מסניפי דואר ישראל. את האישור על תשלום האגרה יש להדפיס ולהביא עמכם לשגרירות.

כניסה לארה"ב ושבהייה בה עבור מועמדים לויזת סטודנט
שגירות ארה"ב יכולה להנפיק עבורכם ויזת סטודנט עד 120 יום לפני תחילת הלימודים. תוכלו להיכנס למדינה עד 30 יום לפני תאריך ההרשמה ללימודים, ואילו סטודנטים שחוזרים לארה"ב כדי להמשיך בלימודים יכולים להיכנס לארה"ב בכל עת. כבעלי ויזת סטודנט תוכלו לשהות בה כל עוד אתם לומדים בתכנית לימודים מלאה, גם אם פג תוקפה של הויזה שלכם. בעלי ויזת F  יכולים להישאר בארה"ב עד 60 יום לאחר תקופת ההתמחות המעשית (שהות של שנה) או לאחר סיום הקורס, ובעלי ויזת M רשאים להישאר בארה"ב עד שיסיימו את מסלול הלימודים, או למשך שנה, כשהתקופה הקצרה מבניהן היא זו שהשגרירות מאשרת.

במידה ותרצו להישאר תקופה ארוכה יותר בארה"ב תוכלו להגיש בקשה במשרד ההגירה הקרוב למגוריכם בארה"ב להארכת משך השהות שלכם או לשינוי מעמדכם.

עבודה בארה"ב על ויזת סטודנט
בעלי ויזת סטודנט F  יכולים לעבוד בארה"ב רק בתחומי הקמפוס, ורק במידה והאוניברסיטה מאשרת זאת. לאחר שנה, ניתן לבקש אישור מטעם USCIS (שירותי האזרוח וההגירה האמריקאים) לעבוד מחוץ לקמפוס.

בעלי ויזת סטודנט M  יכולים לעבוד בארה"ב רק אם קבלו אישור על כך מה- USCISורק במידה והעבודה נדרשת כחלק מההכשרה המעשית.

בני משפחה של הסטודנט
אם ילדיכם או בני זוכים מעוניינים להצטרף אליכם לנסיעה לארה"ב , עליהם להגיש ויזות נלוות מסוג F2  או M2. תהליך בקשת הויזה זהה לכל תהליך בקשה ויזה רגילה, רק שילדיכם או בני הזוג נדרשים להציג מסמכים שמוכיחים את קרבתם המשפחתית אליכם, וכן עליכם להוכיח שאתם תלמידים במשרה מלאה ושאתם מסוגלים לכלכל אותם ארה"ב.
בני זוגכם אינם רשאים ללמוד בארה"ב אך יכולים לעבוד, וילדיכם רשאים ללמוד בבית ספר פרטי או ציבורי בארה"ב.


 

מילוי בקשה לויזה באמצעות נציג ויזה טיים

מילוי בקשה לויזה אונליין

רוצים לקבל ויזה לארה"ב

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

נא למלא את כל שדות החובה

בקשתך נתקבלה

רציתי להגיד תודה רבה לכם על העזרה שלכם והדרך שלכם להוצאת Visa, מתחילת התהליך ועד לסיום התהליך עזרתם לי נתתם הצעות וכל כדי שהצליח לקבל את הVisa מי שקיבל אותי כל הזמן בשיחות היה איש שיח טוב עוזר ומרגיע באמת תודה רבה מציע לכולם להיעזר בחברה ושוב תודה.

דניאל וינשטיין ,

קיבוץ גבים

יש קבלנו ויזה לעשר שנים !!! כל הכבוד לכם . הגענו ממש מסודרים . יישר כח . נמליץ לכולם

דויד אלהרר,

ירושלים

תודה רבה לך על שנתת מעצמך הכל, על מנת שאקבל את הויזה .
הקדשת המון זמן לשינויים, היית נורא סבלנית מקצועית וקשובה, את אלופה ואני ממליץ בחום לכל מי שפונה אליי בנושא רק ויזה אונליין אצל אריאל ,עשית עבודה נהדרת ואת זה רואים במבחן התוצאה!!ויזה ל 10 שנים! תודה ענקית והמון הערכה.
 

 

דן שם טוב,

מעלות תרשיחא

הגיע הדרכון עם הויזה ל10 שנים.

שוב תודה רבה!! הרבה בזכות החריצות שלך שמצאת לי ראיון מוקדם.

יוסי והבה,

נתניה

רציתי להגיד לך שהיום קיבלתי בדואר ויזה ל10 שנים ושממש תודה על הכל 

מתן שני,

כפר סבא

הגיע הדרכון עם הויזה ל10 שנים ! תודה רבה 

מיסא קרא,

דלית אל כרמל

הויזה אושרה לכולנו , תודה רבה לך עזרת לנו מאוד ! 

משפחת בנג'ו,

חיפה

תודה על השירות,

יש ויזה !!

יואב צברי,

ראש העין

היי, אופק קיבל ויזה לעשר שנים , תודה רבה על הכל.

אורית עדיקה,

יוקנעם עלית

ב"ה עברתי בשלום את הראיון ,אושרה לי הויזה . תודה רבה!! 

עליזה דנינו ,

ירושלים

הי , הראיון היה קצר וקליל ואושרה לי ויזה !! 
מקווה שהיא תגיע מהר
בכל מקרה היית נהדרת אני ממש מודה לך !! 

עדינה שחר,

ירושלים,